MODEL nebyl vybran

GUARDYS CGT2020

Automobilová jednotka určená pro montáž do osobních vozidel s palubním napětím 12V. Toto zařízení není volně v prodeji. Určeno pouze pro partnerská řešení. V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci kontaktujte obchodní oddělení. Bližší informace o prodejních partnerech naleznete v sekci PODPORA – SEZNAM PRODEJCŮ.

GUARDYS CGT2020+

Automobilová jednotka určená pro montáž do osobních vozidel s palubním napětím 12V. Toto zařízení není volně v prodeji. Určeno pouze pro partnerská řešení. V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci kontaktujte obchodní oddělení. Bližší informace o prodejních partnerech naleznete v sekci PODPORA – SEZNAM PRODEJCŮ.

GUARDYS PGT1020

Základní model osobního lokátoru s možností odesílání SMS pozice nebo sledování na internetu. Produkt není již v oficiálním prodeji, podpora produktu ukončena.

GUARDYS PGT1020+

EAN 8594163410209

Základní model lokátoru pro ochranu dětí, seniorů, vozidel, zvířat a ostatního majetku (všech pohybujících se objektů). Pro hlídání můžete využít i připojení lokátoru na internetový server GPSlocator, který poskytuje služby ZDARMA. Lokátor a nabíječ je homologovaný pro provoz v ČR zemích a EU. Baleno v OEM krabičce bez příslušenství. Doporučujeme pouze pro osobní použití. Pro použití ve vozidlech doporučujeme kontaktovat partnery GUARDYS specializované na montáže zařízení do vozidel.

Výroba produktu ukončena

GUARDYS PGT5020

EAN 8594163410056

Multifunkční GPS lokalizátor PGT5020 (Stopař) přináší řadu novinek, které rošiřují možnosti použití a zároveň zjednodušují obsluhu. Jde o přenosné kompaktní zařízení sloužící k lokalizaci dětí, seniorů, vozidel či pohybujících se objektů. Oproti běžným modelům však disponuje možností odeslat mapu s aktuální pozicí pomocí MMS přímo na váš mobilní telefon. Ovládání je možné pomocí SMS, hlasového menu nebo softwaru pro PC. Zařízení disponuje také možností hlasových hovorů, SOS tlačítkem pro nouzové situace a zvláštním AutoAlarm modem. Doporučujeme pouze pro osobní použití. 
KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ Síť: GSM/GPRS Rozsah pásma: TriBand 900/1800/1900 MHz Ovládání pomocí SMS a hlasového menu, připojení k PC, 7 funkčních tlačítek Kontrolní LED diody: SOS, Napájení, GSM, GPS Další vlastnosti: G-senzor 3 osy Hlasové volání, vibrační vyzvánění, SMS, MMS Vnitřní paměťová karta mikro SD Napájení: GUARDYS typ TCH50 (konektor Mini USB) Baterie: 3.7 V, 550 mAh, Li-ion SAMSUNG GT95 Výdrž baterie: dle signálu a četnosti zasílání pozice 12 až 48 hodin Rozměry: 72 x 46 x 19 mm Váha: 60 g Podmínky provozu: 5 - 40° C, vlhkost 5 - 90% (nesmí kondenzovat)

Výroba produktu ukončena

GUARDYS CCH510

Kvalitní výkonný napaječ připojitelný na cigaretovou zásuvku. Vstup 12-24 V se silným výstupem 2000 mA 5V. Vhodné pro napájení zařízení s potřebou vysokého proudu. Vhodné pro plné nabití lokátorů GUARDYS. Homologace pro EU. Odnímatelná hlavice, možnost ohýbání v kloubu o 90°.GUARDYS CCH530

Napájení s volnými konci pouze pro odbornou montáž. Výstup v podobě konektoru USB, 5V, 1000 mA.GUARDYS CCH110

Produkt není již v oficiálním prodeji, podpora produktu ukončena.

GUARDYS GCS450

EAN 8594163410131

Digitální videoserver GCS450 je unikátní zařízení převádějící libovolný analogový videosignál jak z kamery, tak z libovolného dalšího zdroje, do digitální podoby streamu MPEG4. Kamera je vybavena nejen průchozím konektorem pro videosignál, ale také vstupem na mikrofon (linka) a digitálním výstupem RS485 pro ovládání PTZ kamer. Videoserver je navíc vybaven slotem na SD paměťovou kartu, na kterou lze video lokálně nahrávat.

Vysoká stabilita
Rozlišení D1 30fps
Digital I/O, RS485
Záznam na NAS
Sledování na internetu a mobilu bez nutnosti veřejné IP adresyGUARDYS GCO431

EAN 8594163410124

Bezpečnostní kamera GCO431 je venkovní vodotěsná kamera pro ostrahu všech prostor s výkonným IR přísvitem až na 40 metrů. Obsahuje vyměnitelnou čočku M12x0,5, 36 infračervených LED diod pro přísvit a automatický mechanický IR CUT filter, zajišťující živé barvy při denním světle a kvalitní obraz při snížených světelných podmínkách. Kamera je vybavena krmě dalšího i digitálním vstupem, využitelným pro připojení pohybového čidla, či jiného spouštěcího impulzu. Ke kameře je dodáván i otočný úchyt na zeď včetně hmoždinek.

Vysoká stabilita a citlivost 
Výkonný IR přísvit až 40metrů
Mechanický IRCUT filter
Vyměnitelná čočka
Vodotěsné pouzdro IP66
Záznam na NAS
Sledování na internetu a mobilu bez nutnosti veřejné IP adresyGUARDYS GCI410

EAN 8594163410100

Bezpečnostní kamera GCI410 je základní model vnitřní kamery pro ostrahu objektů a prostor ve firmách či domácnostech. Kamera není opatřena přísvitem, ale díky velice citlivému čipu je použitelná i za velmi nízkých světelných podmínek. Kamera je opatřena vestavěným mikrofonem pro přenos zvuku.

Vysoká stabilita a citlivost 
Vestavěný mikrofon 
Záznam na NAS
Sledování na internetu a mobilu bez nutnosti veřejné IP adresyGUARDYS GCI411

EAN 8594163410117

Bezpečnostní kamera GCI411 je určena pro ostrahu především vnitřních prostor s přísvitem pomocí 10 IR LED. Je vhodná pro sledování kanceláří nebo místností v domácnosti. Díky přísvitu je možné provozovat kameru i v úplné tmě. Kamera je opatřena i vestavěným mikrofonem s vysokou citlivostí a lze tak přenášet i kvalitní zvuk.

Vysoká stabilita a citlivost 
IR přísvit přímo u objektivu 
Vestavěný mikrofon 
Záznam na NAS
Sledování na internetu a mobilu bez nutnosti veřejné IP adresyGUARDYS GCA150

Přípravek pro jednoduché propojení na kabel (LAN, BNC, plug)PODPORA
Vyhledat produkt
Seznam prodejců
Vaše dotazy
VSTUP NA SLUŽBY
GUARDYS®AUTODOHLED
GPSlocator
GPS MAPA
       Doporuč GoPay
©2013 GUARDYS s.r.o.   |   GUARDYS® je registrovaná ochranná známka společnosti GUARDYS